Pomozte tím, co Vám udělá radost

Máte nějaký talent, který nám může pomoci? Buďte našimi superhrdiny!

Co by nám například pomohlo?

Jste organizační talent? Pokud jste organizační talent, velmi oceníme Vaší pomoc při organizování akcí. Připravujeme školení pro firmy, děti i seniory. Jak to při takovém školení vypadá se můžete podívat například tady.

Rádi tvoříte? Pro naše klienty, dobrovolníky i dárce přivítáme drobné upomínky, které věnujeme klientům například k narozeninám. Pokud nám něco milého a malého věnujete, uděláte radost těm, kteří jsou za ní neskutečně vděční.

Dělali jsme například přáníčka na vánoce a velikonoce, rozdávali jsme ovečky a naše dobrokoupele, ale nechceme Vás nijak omezovat ve Vaší tvořivosti.

Umíte něco, co by zajímalo ostatní, a chcete se s tím podělit? Pokud nás budete moci podpořit sdílením svých vědomostí, můžeme u nás připravit školení a ze vstupného tak podpořit péči o klienty.

Rádi fotíte? Na školeních a akcích vždy někdo vytáhne telefon a nakliká pár fotek – ale takové hezké fotečky by se nám opravdu hodily:-)

Napadá Vás něco dalšího? Jsme otevřeni na všechny dobré nápady.

Pokud by jste se měli jakékoliv dotazy, dejte nám vědět na projekt.medica@seznam.cz.

U nás se stále něco děje

Nenechte si ujít

Školící místnost – MEDICA

Plně vybavená školící místnost, která je k dispozici v rámci námi realizovaných školení, porad pro zaměstnance, ale i společných setkání členů pracovních skupin komunitního plánování.

Více informací

Výstava fotografií

Regionální umělci nás podpořili krásnou putovní výstavou, kterou nabízíme tímto také k vystavení ve Vašich prostorách. Putovní výstava – na podporu domácí péče a mobilního

Více informací