Pro naše klienty 3 měsíce zdarma

Přístrojové vybavení

Pro naše klienty 3 měsíce zdarma

Půjčovna pomůcek

Chceme Vám co možná nejvíce usnadnit překonání mnohdy velmi težké životní situace, proto potřebuje-li náš klient zajistit potřebné pomůcky, zapůjčíme je po dobu 3 měsíců zdarma.

 

Kyslíkový koncentrátor Everflo

Přenosný kyslíkový koncentrátor OLIVE GOLD

Infuzní stojany

Infuzní pumpa Argus 717 V

Injekční pumpa (lineární dávkovač) Graseby 3150

Pulzní oxymetr Nonin 9590 ONYX Vantage

Elektrická přenosná profesionální odsávačka 7E-C

Biolampa Bioptron Pro1

Polohovací pomůcky

Slouží k prevenci a léčbě dekubitů, u osob upoutaných na lůžko nebo trvale sedících. Dále pomůcky, které slouží k umístění části těla (hlava, trup, končetiny) do terapeuticky vhodných poloh, což přispívá ke zmírnění bolesti, prevenci vzniku poškození kloubů, vzniku kontraktur a křečí. Rovněž slouží k dočasnému odlehčení tlaku jednotlivých částí těla.

Repose

Repose je vysoce efektivní multifunkční systém, který může být používán pro prevenci a léčbu tlakových ulcerací (stupně 1-4), jak ve zdravotnických zařízeních tak i v domácím prostředí. Pomáhá úspěšně léčit a ulevuje od bolesti. Repose výrobky se dodávají ve speciálním bezpečném ochranném obalu, který slouží současně jako pumpa.Repose systém neustále vyrovnává tlaky působící na pokožku pacienta a kopíruje jeho pohyby, vylučuje působení tíhy na jedno místo, zajišťuje rovnoměrné rozložení tlaku. Pacient spočívá na hladkém, měkkém a pro vlhkost propustném povrchu.Nosnost – 140 kg hmotnosti pacienta.

Mobilní koupací vana

Mobilní koupací vana je určena pro provádění osobní hygieny ležících pacientů pečovatelem. Díky nafukovacím okrajům je možné mobilní vanu použít při provádění hygieny i na běžném lůžku bez nutnosti fixace okrajů vany k bočnicím lůžka.

Zvedací židle

Zvedák je mobilní zvedací židle na baterie, která během několika minut zvedne osobu, která upadla, do téměř vztyčené polohy. Může jej obsluhovat pouze jedna osoba a nevyžaduje od ní žádnou fyzickou sílu, kromě pomoci. Funguje tak, že pomáhající osoba zvedák sestaví kolem osoby, která upadla, a ovládá jej pomocí panelu s tlačítky na sedadle nebo pomocí dálkového ovladače. Sedadlo je vybaveno bezpečnostním pásem, který zajistí osobu, používající židli.

Prázdniny v Třinci

    Děti, přejeme Vám krásný dnešní DEN DĚTÍ. Už nyní se těšíme na úžasnou akci https://prazdniny.trinecko.cz/ , kde i letos bude tým Medica 3nec

Více informací