Staňte se členem naše týmu

Volná místa

Hledáte smysluplnou práci?

Aktuálně hledáme tyto pozice. Nástup možný dle domluvy.

Lékař/lékařka na částečný úvazek

Přijmeme do týmu mobilního hospice lékaře/lékařku, min. s absolvovaným základním kmenem a možností nástavbové specializace v oboru paliativní medicína.

Vaší pracovní náplní bude péče o nevyléčitelně nemocné a umírající dospělé pacienty, komunikace s nemocnými a jejich blízkými, spolupráce v rámci multidisciplinárního týmu a vedení související dokumentace.

Jde o náročnou, ale smysluplnou týmovou práci, se zaměřením na kvalitu života pacienta a jeho nejbližších.

Náplň práce:

  • vytváření podmínek pro důstojné umírání
  • příjmy a vizity pacientů v domácnosti nemocného – vstupní vyšetření,
    zhodnocení aktuálního zdravotního stavu
  • stanovení a realizace plánu paliativní péče, edukace pacienta, pečujícího (rodiny)
  • konzultace pacientovi a pečujícím v průběhu nemoci a podpora pozůstalých po úmrtí
  • spolupráce s lékaři ostatních odborností
  • služby lékaře, telefonní konzultace – sestra konzultuje s lékařem změny zdravotního stavu a možné úpravu medikace
  • účast na setkání multidisciplinárního týmu 1x týdně
  • účast na týmové supervizi
  • realizace vzdělávacích programů v oboru paliativní medicíny

Požadujeme:

  • osobní a profesní zralost
  • umění komunikovat laskavě a pravdivě s nemocnými a jejich blízkými
  • chuť dále se vzdělávat
  • samostatnost a rozhodnost
  • řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • práci na částečný úvazek – dle dohody – s možností navýšení do budoucna
  • časovou flexibilitu
  • průběžné vzdělávání
  • úhrada kongresů, konferencí a dalších vzdělávacích aktivit
  • dostatek času na pacienta
  • smysluplnou práci v malém, příjemném a vstřícném kolektivu
  • prostor pro seberealizaci a další vzdělávání (stáže, konference, semináře)
  • 5 týdnů dovolené

  Paliativní péče
  • chápe umírání jako součást lidského života a vychází z toho, že každý člověk závěrečnou část svého života se všemi jejími fyzickými, psychickými, sociálními, duchovními akulturními aspekty prožívá individuálně
  • vychází důsledně z přání a potřeb pacientů aj ejich rodin a respektuje jejich hodnotové priority
  • je založena na multiprofesní spolupráci a integruje v sobě lékařské, ošetřovatelské, psychologické, sociální aspirituální aspekty
  • nabízí všestrannou účinnou oporu příbuzným a přátelům umírajících a pomáhá jim zvládat jejich zármutek i po smrti blízkého člověka
Pokud jsou Vám tyto principy paliativní péče vlastní, těšíme se na Vás.

V případě zájmu prosím zašlete životopis na medica@seznam.cz

Všeobecná sestra (1,0 úvazku nebo úvazek zkrácený)

  • Práce v domácím hospici (specializovaná paliativní péče) obsahuje:
  • ošetřovatelskou péči vč. edukace v rodinách pacientů
  • realizace myšlenky paliativní péče a praktická aplikace do pracovních povinností (podpora rodiny i pozůstalých, úcta k důstojnému umírání, atd.)

Nabízíme:

  • ohodnocení dle mzdových tabulek pro zdravotní pracovníky – https://www.kurzy.cz/platy/platove-tabulky-zdravotniku/ – dle opracované praxe, příspěvek na stravu, příplatky za pohotovost, víkendy a noční výjezdy
  • průběžné vzdělávání, úhrada kongresů, konferencí a dalších vzdělávacích aktivit

Očekáváme:

  • odbornou způsobilost pro výkon zdravotnického povolání
  • 5 let praxe u lůžka
  • souznění s posláním organizace
  • trestní bezúhonnost

Bližší informace na 604 387 997 nebo zdenka.platosova@medica3nec.cz

Externista - lektor vzdělávacích programů

Požadujeme:

  • zkušenosti v oblasti lektorování
  • výhodou doložené reference a praxe

Nabízíme:

  • práci na DPP nebo OSVČ
  • smysluplnou práci v příjemném a vstřícném kolektivu
  • prostor pro seberealizaci a další vzdělávání
  • kvalitní zázemí a skvělé nové didaktické pomůcky pro výuku

V případě zájmu prosím zašlete životopis na jana.vavrosova@medica3nec.cz

Přijímáme studenty na praxe, stáže

Rádi přijmeme na bezplatnou praxi studenty středních a vysokých škol. K dispozici budou mít odborného garanta, který s nimi bude po celou dobu praxe pracovat. Studenti se zapojí do chodu kanceláře, rovněž si mohou vyzkoušet roli asistenta lektora kurzů. Dále se mohou zapojit do našich propagačních akcí a PR kampaní.

V případě zájmu prosím zašlete životopis na monika.santarius@medica3nec.cz