Soutěž v živém vysílání Zachraň mě!

Dnes v živém vysílání proběhla soutěž dětí základních škol z ORP v Třinci v rámci vědomostní soutěže s názvem “Zachraň mě!” .

Účastnilo se celkem 15 škol a 178 dětí. Ty v rámci Kvízomat měli možnost společně soutěžit ve správnosti, ale i rychlosti odpovědí.

Celý projekt byl financován díky Místní akční plán II v ORP Třinec

Během 60 minut, které byly vyčleněny na soutěž, děti odpovídaly na 50 otázek z okruhů zaměřených na biologii, první pomoc, bezpečnou dopravu, ochranu zdraví, znalost regionu a další.

Obrovské poděkování patří učitelům a IT technikům jednotlivých škol, kteří zajistili potřebnou techniku pro provoz živého vysílání. Výhrou pro děti byla nejen účast v této soutěži, ale i cena pro vítěze. Každý žák hrál sám za sebe, ale výhru v podobě zážitkového projektového dne První pomoci s MEDICA Třinec získal pro svou třídu (školu).

První tři vítězné školy:

1. Základní škola Vendryně

2. Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola, Třinec, příspěvková organizace

3. Masarykova Základní škola a mateřská škola Hnojník 120, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Gratulujeme ❤ a těšíme se na projektový den ve Vaší škole.

Více informací: Ing. Jana Vavrošová, MBA, email: jana.vavrosova@medica3nec.cz , mobil: 739 590 289

U nás se stále něco děje

Nenechte si ujít

Papučový den

Už máte své papuče? Papučový den se rychle blíží Již 4. rok se lidé z celé ČR zapojí do osvětové kampaně pro mobilní hospice. 7. října

Více informací

Poděkování kávou

Dnes MEDICA TŘINEC rozváží v rámci projektu Nadace Via – živá komunita – čerstvou kávu Belko Coffee Roasters☕️jako poděkování za pomoc v době rouškové. Možná se objevíme i

Více informací

Originální podpora

Slavte významné události námi. Dárek může být originální a udělat radost nejen Vám. Firemní oslava, výroči anebo narozeniny mohou být vhodnou příležitostí pro dobrou věc.

Více informací