Dobročinná aukce spuštěna

Zapojte se, možností je mnoho…

📌Tvoříte? 🎁🎁🎁My už se připravujeme….Začátek letošní aukce se blíží 🥳, tak u nás už začala tvořící atmosféra. I sychravý 🌧den může být krásny❤.

Chcete se zapojit, ale nemáte Facebook? Stačí nám vytvořené věci přinést, my je již vložíme do aukce a zajistíme propagaci na síti. Koordinátorka akce je zuzana.jonsztova@medica3nec.cz

Vlastnoručně jsme vyrobili krásná vánoční přání, která budou přímo námi nabídnuta jako první v této aukci.Rádi jsme věnovali svůj volný čas na podporu NAŠÍ práce. Pokud i Vy se chcete přidat můžete zkusit něco podobného. Víme, že máte šikovné ruce a můžete vyrobit například ptačí budku, napéct cukroví, nakreslit obrázek, vyšít jméno, vyrobit adventní věnec.Věc, kterou chcete darovat do aukce vložíte do této skupiny určené pro tuto dobročinnou aukci pro MEDICA a stanete se součástí našeho týmu. Sami budete nabízet, prodávat a předáte výherci.

Fotografie věci, kterou nabízíte, vkládejte přímo na zeď. Vkládejte pro přehlednost jednotlivé nabídky vždy po jednom obrázku, jedné věci. Nezapomeňte fotografie popsat. Forma prodeje – AUKCE (poslední datum pro ukončení aukce je 19.12.2021), navyšování ceny probíhá v komentářích.

Po skončení aukce musíte sami kontaktovat výherce a domluvit se s ním na úhradě a předání. Konečná prodejní cena bude odeslána na transparentní účet 2801535047/2010. Po připsání částky na transparentní účet napíšeme pod příspěvek, že částka již dorazila a můžete se domluvit na předání.

Více informací: Ing. Jana Vavrošová, MBA, email: jana.vavrosova@medica3nec.cz , mobil: 739 590 289

U nás se stále něco děje

Nenechte si ujít

Originální podpora

Slavte významné události námi. Dárek může být originální a udělat radost nejen Vám. Firemní oslava, výroči anebo narozeniny mohou být vhodnou příležitostí pro dobrou věc.

Více informací

QR kód

Připravili jsme pro Vás QR kód se kterým se setkáte na všech našich materiálech. Automaticky Vás rychle převede k nám na naše webové stránky. Více

Více informací

Běh pro hospic v Třanovicích

Akce se uskuteční ve spolupráci s obcí Třanovice, MAS Pobeskydí a Třanovičtí přespolní žraloci. Výtěžek ze startovného bude sloužit pro provoz bezplatného poskytování mobilní paliativní

Více informací