Slavíme dnes 15 let MEDICA

🍾Přesně 1/1/2007 vyjely sestřičky na první návštěvy.
Dnes slaví MEDICA 15 let!

🍾Budeme trochu vzpomínat, dneska Libuše Koppová, proč a jak vznikala:

„Proč jsme do toho šly? Když jsem odcházela do důchodu v „mladých“ 57 létech, ještě plná sil, lehce mě Danka přesvědčila, ať jdeme do toho. Cítily jsme, že by to šlo dělat lépe.

Peripetie kolem zakládání firmy, převod péče z nemocnice na firmu (včetně zaměstnanců), nelehká jednání se ZP…. Ještě, že díky určité „konstelaci hvězd“ se nám dostalo odborné pomoci v podobě Dančiny dcery Andrejky – zkušené to matadorky v otázkách finančních, právních a dalších podobných (prostě nám sestřičkám méně sympatických), která se ujala organizace a potřebného papírování.

Po 15 létech můžeme bilancovat: vyrostly jsme z dětských střevíčků (doufejme, že s námi nebude moc cloumat puberta), získaly jsme důvěru lékařů i pacientů. Vše to ale stojí na lidech, a to nejen na kolektivu zdravotních sestřiček, ale i na neméně důležitém pracovitém zázemí.“

Vzpomínáte si ještě někdo, na naše oranžové pandy, se kterými jsme začínaly?

Více informací: Ing. Jana Vavrošová, MBA, email: jana.vavrosova@medica3nec.cz , mobil: 739 590 289

U nás se stále něco děje

Nenechte si ujít

Rádi sdílíme…

Dnes jsme velmi rádi přijali pozvání paní doktorky k návštěvě v ordinaci, kde jsme mohli s celým týmem probrat informace k Mobilní paliativní péči Medica 3nec.

Více informací

Bazální stimulace®

„Bazální stimulace® pomáhá zvyšovat kvalitu života a bezpečnost poskytované péče.“PhDr. Karolína Friedlová, PhD., Praxisbegleiter für Basale Stimulation® in der Pflegejednatelka INSTITUTu Bazální stimulace podle Prof.

Více informací