ČSOB pomáhá regionům – 2. místo

I díky Vaší podpoře v částce 31 700 Kč jsme získali druhé místo a podporu 40 000 Kč od ČSOB. DĚKUJEME.

Program „ČSOB pomáhá regionům“ si klade za cíl finančně podpořit realizaci vybraných veřejně prospěšných projektů. Klíčovým cílem programu je přispět k udržitelnému rozvoji a ke zlepšení kvality života v regionech.

“Přeji si zemřít doma v kruhu svých blízkých a rodiny”. To je nejčastější přání klientů mobilního hospice. My jim toto poslední přání rádi plníme už od roku 2017. Sestřičky najezdí ročně za pacienty tisíce km na třinecku, jablunkovsku, českotěšínsku a v povodí řeky Stonávky. O péči nás žádá stále více rodin z širokého okolí, mnohdy žijící v podhorských oblastech se špatnou přístupností. Abychom mohli pružně reagovat na narůstající potřeby pacientů a jejich blízkých, potřebujeme další automobil. Pouze takto se naše bezplatné služby dostanou k potřebným včas v kteroukoli hodinu, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Chceme být pacientům nablízku a pomáhat jim prožít konec života DOMA se svými blízkými.

Více informací zde: AUTO pro poskytování služeb mobilního hospice – ČSOB pomáhá regionům (csob.cz)

Více informací: Ing. Jana Vavrošová, MBA, email: jana.vavrosova@medica3nec.cz , mobil: 739 590 289

U nás se stále něco děje

Nenechte si ujít

KRÁSNÝ ŠTĚDRÝ DEN

Nejlepší dárek v životě, který najdete pod vánočním stromkem? Je to láska, přátelé, rodina a každá s nimi strávená minuta DOMA. Veselé Vánoce přeje tým MEDICA Třinec.

Více informací

KRÁSNÉ VELIKONOCE

Veselé jaro je opět tady. Při procházkách nás vítají první jarní paprsky slunce a radost z toho, jak se vše mění, kvete a voní. Velikonoce

Více informací