Běh v Návsí dnes podpořilo 235 běžců, děkujeme

❤️Světový den hospicové a paliativní péče – 8/10/2022 – oslavilo s námi 235 běžců v Návsi.

❤️ Letošní Světový den hospicové a paliativní péče můžete s námi oslavit v Návsí, kde od 🕘 do 🕛 hodin probíhá Běh 🏆 pro hospic. Každý rok se Světového dne účastní stovky organizací ve více než 70ti zemích na celém světě a pořádají akce pro veřejnost i odborníky, připojte se i Vy.

📍Přijďte si pro medaile🥇a podpořte myšlenku mobilního hospice MEDICA Třinec.

📍Máme napečené nádherné a voňavé perníkové medaile🥇 pro všechny účastníky „Běhu pro hospic v Návsí“. Nejde o závod, ale podporu myšlenky mobilní hospicové péče 🛌MEDICA Třinec. Perničkové medaile 🥇 byly napečeny dobrovolníky a nyní čekají na své vítěze.

Nikde se nepřihlašujete, nikde neposíláte registraci. Stačí jen přijít a podpořit akci na místě. Start je klouzavý, kdykoliv dojdete, obdržíte startovní číslo a jdete na trasu.

📍NETIS, a.s. je náš hlavní spolupořadatel akce sobotního běhu pro hospic. Umožnil nám využít své pastviny 🐄 pro zajištění trasy Běhu pro hospic. Po celou dobu akce bude k dispozici v rámci možností skupinové exkurze areálu a to v daných časech 9.30, 10.00, 10.30, 11.00 a 11.30 hodin. Projdete se s průvodcem areálem farmy dojnic🐄, kde si poslechnete zajímavosti provozu, uvidíte i letošní telátka, ale hlavně mnoho a mnoho zemědělské techniky.

📍Trasa je tvořena okruhy v délce 2 Km.

• Vede malebnými poli a je tvořena převážně zpevněným povrchem.

• Je vhodná pro děti i dospělé a schůdná i sjízdná s kočárkem, na kole, či na odrážedle.

• Start i cíl jsou na stejném místě v areálu Netis, kde je k dispozici prostor pro rozcvičení, občerstvení, zdravotník a místo pro výdej medailí.

• Trasa začíná tunelem, na jehož konci je jediné náročné, nezpevněné místo. Dále pokračuje asi 1Km do kopce po polní cestě tvořené betonovými kvádry. Druhá polovina trati je pak z kopce, po zpevněné cestě.

• Celá trasa je v obytné zóně, může se stát, že místní obyvatelé budou projíždět autem, proto prosím dbejte na bezpečnost a pohybujte se na kraji vozovky.

• Účastníci mohou absolvovat trasu 2 Km (jeden okruh), 10 Km (5 okruhů), či běh na čas, kdy si mohou vyzkoušet uběhnout co nejvíce okruhů (omezeno časově koncem akce ve 12:00).

• Časy a výkony se neměří a nezaznamenávají.

• Každý účastník jakékoliv trasy dostane perníkovou medaili.

Pro Vaši představu jsme Vám trasu nafotili a můžete se kouknout, jak to na ni aktuálně vypadá.

Děkujeme všem, kdo dorazili!

Návsí, Beskydy dětem, z.s.,

Obrovské poděkování patří

Fit Factory Třinec, Netis, a.s.

Více informací: Ing. Jana Vavrošová, MBA, email: jana.vavrosova@medica3nec.cz , mobil: 739 590 289

U nás se stále něco děje

Nenechte si ujít

Krásnou adventní neděli

Přejeme Vám krásnou adventní neděli. Druhá svíčka se zapaluje na druhou bronzovou adventní neděli. Svíčka se jmenuje Mír. Podle starých zvyků by ji mělo zapálit

Více informací