Cena MOSTY 2020

V zájmu podpory aktivit přispívajících významným způsobem ke zlepšení postavení osob se zdravotním postižením a jejich participace začala NRZP ČR v roce 2003 s pravidelným vyhlašováním ceny MOSTY.

Cena je udělována za mimořádnou aktivitu nebo čin ve prospěch občanů se zdravotním postižením.

Nominováno 31 projektů, aktivit, činů a osobností
Patronkou ceremoniálu je Livia Klausová. Záštitu nad 18. ročníkem převzali hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák a náměstek primátora statutárního města Ostrava Zbyněk Pražák. Moravskoslezský kraj a město Ostrava jsou hlavními finančními partnery 18. ročníku.

Letošní vítězové byli vyhlášeni 21. září od 15.00 hodin ve Velkém sále Kulturního domu Ostrava.

Moderátorem slavnostního odpoledne byl Aleš Cibulka a během ceremoniálu vystoupil pan Jaromír Nohavica.

18. ročník udílení cen MOSTY se konal za podpory Moravskoslezské kraje, statutárního města Ostravy, Českých Dráh, a.s., Innogy . Poděkování patří také dalším partnerům: Altech, OPEL CS a program Handycars, Nadace ČEZ, ERÚ, ASEKOL, nakladatelství UMÚN, Správa železnic, Sanela, Libeřské lahůdky, Fashion Arena Prague Outlet, Česká průmyslová zdravotní pojišŤovna, Ostra Group, a.s.

Děkujeme za nominaci

Cena MOSTY 2020 | Národní rada osob se zdravotním postižením ČR | pomáháme druhým (nrzp.cz)

Více informací: Ing. Jana Vavrošová, MBA, email: jana.vavrosova@medica3nec.cz , mobil: 739 590 289

U nás se stále něco děje

Nenechte si ujít

Zlatá neděle

Čtvrtá svíčka se zapaluje na zlatou neděli. Svíčka se jmenuje Láska. Podle tradic svíčku na čtvrtou adventní neděli zapaluje otec rodiny.Pátá svíčka se zapaluje na

Více informací