Dárcovské a Firemní výzvy DARUJME.CZ

Jak málo stačí k umění darovat.

Dnes ráno nám přistál další dar, který neskutečně potěšil.

Způsobů, jak se zapojit je mnoho.

Dárcovské výzvy: ať se dobro šíří dál!

Slavte, běžte, sdílejte! Založte si výzvu a dejte o tom vědět vašim blízkým, kamarádům i kolegům. Získejte tak cennou podporu pro neziskovku.

https://www.darujme.cz/darcovska-vyzva/

Co to jsou firemní dárcovské výzvy?

Udělejte jménem vaší firmy něco víc – založte firemní dárcovskou výzvu! Darujme.cz nabízí všechny potřebné funkce pro rychlé a jednoduché uspořádání výzvy pro podporu neziskové organizace mezi vašimi zaměstnanci, partnery nebo zákazníky. Pořádáte například benefiční večírek? Nevybírejte do kasičky, buďte moderní a umožněte darovat online!

https://www.darujme.cz/firemni-vyzvy/

Naše výzva je pod tímto odkazem:

HOSPICOVÁ A PALIATIVNÍ PÉČE

Podpora mobilní paliativní péče MEDICA

Věříme, že každý člověk potřebuje svoji postel, svůj hrnek, své blízké … Proto i v této těžké době pečujeme o pacienty u nich doma. Cílem paliativní péče je předcházet nebo účinně zmirňovat utrpení těchto pacientů i jejich blízkých tím, že jim poskytne systematickou podporu. Snaží se o úlevu od bolesti i jiných tělesných symptomů, nabízí pomoc při řešení psychických obtíží, poradenství i doprovázení v této závažné situaci.

https://www.darujme.cz/organizace/1200263

DĚKUJEME

🙏🙏🙏

Více informací: Ing. Jana Vavrošová, MBA, email: jana.vavrosova@medica3nec.cz , mobil: 739 590 289

U nás se stále něco děje

Nenechte si ujít

QR kód

Připravili jsme pro Vás QR kód se kterým se setkáte na všech našich materiálech. Automaticky Vás rychle převede k nám na naše webové stránky. Více

Více informací

Děkujeme AD Group srdcem

Děkujeme Nadačnímu fondu AD Group srdcem za finanční dar na nákup oxygenerátoru, který napomáhá pro snadnější dýchání našich pacientů. AD Group srdcem Více informací: Ing.

Více informací