Těšíme se na Vás

V sobotu 28. srpna 2021 běh pro hospic MEDICA v Třanovicích.

Startujeme klouzavě od 14.00 hodin. Pro děti připraven doprovodný program po dobu celého odpoledne. Akce se uskuteční ve spolupráci s Obcí Třanovice, MAS Pobeskydí, z. s. a TRT Třanovičtí přespolní žraloci.

Výtěžek ze startovného bude sloužit pro provoz bezplatného poskytování mobilní paliativní péče v regionu.

Akce je určena pro všechny generace a je vhodný i pro kočárky a vozíčky.Startovné se hradí online platbou https://behyprohospice.cz/detail-behu/5682118881443840 (do pátku 27.8.2021) nebo na místě ve stanu registrace,

Děti do 14 let startovné nehradí, startovací číslo obdrží na registraci v den běhu.Každý účastník běhu (pochodu) získává perníkovou medaili v cíli, včetně balené vody a slevového kupónu.

Start je klouzavý kdykoliv v době od 14.00 do 18.00 hodin, start u Šenk U splavu – Bowling Třanovice

Během akce doprovodný program pro děti – v 15.00 hodin vystoupení Voltiž DUHA, z.s. (gymnastika na koni), mobilní salaš – ovečky, kreativní dílnička na práci s vlnou, bačovský kožich a dřevěného pastýře od pana Janošce, ukázka stříhání, lektorka Hanička ( ve valašském kroji ) v dílničce bude mít ukázku tkaní s možností vyzkoušet si tuto techniku na malých stávcích.Občerstvení zajištěno.

Parkování na vyznačených parkovištích, dostatek parkovacích míst.

Akce je součástí Třanovické pouťové slavnosti.Můžete se těšit na skvělou party pod širým nebem, pouťové atrakce, charitativní běh a spoustu občerstvení vč. specialit na grilu a studených drinků.

Více informací: Ing. Jana Vavrošová, MBA, email: jana.vavrosova@medica3nec.cz , mobil: 739 590 289