MEDAILE, každá je originál

Nádherné a voňavé perníkové medaile pro všechny účastníky „Běhu pro hospic v Návsí“.

Nejde o závod, ale podporu myšlenky mobilní hospicové péče MEDICA Třinec. Tento symbolický běh, který se koná v sobotu 10. 9. 2022 dopoledne bude opravdu dobrodružný, plný zážitků.

Trasy vedou přímo pastvinami s nádherným výhledem do krajiny. Doprovodný program pro děti bude plný překvapení včetně možnosti exkurze s průvodcem přímo areálem Netis, a.s. Občerstvení zajištěno.

Sobotní dopolední akce je určena pro širokou veřejnost, start je klouzavý, kdykoliv mezi 9.00 – 12.00 hodinou.

Trasa (1km) je vhodná i pro invalidní vozíčky a kočárky, aby se mohli zúčastnit všichni bez omezení. Celá trasa vede po zpevněném povrchu – asfalt. V rámci této trasy jsou přímo v areálu na trati připravené zábavné stanoviště pro děti, body ke kontrole. V cíli pak odměna pro každé dítě.

Stanoviště zajištují Medica 3nec, DDM Jablunkov, Mas Jablunkovsko

Delší 5 km trasa již vede přilehlými pastvinami. Jedná se o trasu pro aktivní běžce, organizaci na trati zajistí Patrik Čavoj.Počet km, které se rozhodnete zaběhnout je jen na Vás je možné běžet několikrát.Pro děti do 15 let zdarma a ostatní hradí symbolickou stokorunu.

Registrace zde: https://www.behyprohospice.cz/detail-behu/5672685757530112

Většina lidí si přeje zůstat na konci života doma mezi svými. Mobilní hospice lidem toto přání plní.

Děkujeme, že pomáháte.

Více informací: Ing. Jana Vavrošová, MBA, email: jana.vavrosova@medica3nec.cz , mobil: 739 590 289

U nás se stále něco děje

Nenechte si ujít

Běh pro hospic v Třanovicích

Akce se uskuteční ve spolupráci s obcí Třanovice, MAS Pobeskydí a Třanovičtí přespolní žraloci. Výtěžek ze startovného bude sloužit pro provoz bezplatného poskytování mobilní paliativní

Více informací

Děkujeme AD Group srdcem

Děkujeme Nadačnímu fondu AD Group srdcem za finanční dar na nákup oxygenerátoru, který napomáhá pro snadnější dýchání našich pacientů. AD Group srdcem Více informací: Ing.

Více informací