Kvízomat měl opět u dětí obrovský úspěch

Opět po roce se dnes spustilo živé vysílání soutěže „První pomoci“ žáků 5. tříd základních škol přes online verzi KVÍZOMATU z televizního studia v Ostravě.

Díky metodickému setkání pedagogů, které předcházelo soutěži, nebyly žádné problémy s připojením, a přihlášené školy měli možnost 60 minut mezi sebou soutěžit ve svých vědomostech.

A opravdu to bylo velmi napínavé až do konce. Otázka za otázkou, krátký časový úsek na odpověď a hlavně každý žák soutěžil sám za sebe, ale pro výhru celé své třídy.

A jaká byla výhra pro 3 nejlepší – exkurze v nově otevřeném CO krytu s názvem CO-OL (Civilní ochrana – Osvěta lidí) programy ve virtuální realitě, který se nachází v prostorách ZŠ Kaštanová Třinec.

Zde máme vítěze škol:

Základní škola Dany a Emila Zátopkových

Základní škola a Mateřská škola Ropice

Základní škola ZŠ Jablunkov

Děkujeme školám za účast, dětem za krásné výsledky v soutěži, a zase za rok se s Kvízomatem budeme na Vás těšit.

Místní akční plán III v ORP Třinec

Více informací: Ing. Jana Vavrošová, MBA, email: jana.vavrosova@medica3nec.cz , mobil: 739 590 289

U nás se stále něco děje

Nenechte si ujít

PF 2023

Všude zní ozvěna vánočního ticha. Odněkud ze tmy mráz do oken dýchá. Hvězdy v našich očích září, přišel čas obrátit list v kalendáři. Úspěšný celý

Více informací

Srdíčkové poděkování

Přejeme Vám SRDÍČKOVÝ den. Toto krásné překvapení nám vytvořily dvě šikovné dámy. Obrovské poděkování za jejich čas strávený nad šitím. Opravdu každé srdíčko je ORIGINÁL.

Více informací