Festyn na Filipce = 2 polohovací postele

2️⃣1️⃣.7️⃣. Je sobota ráno. Na náš pohotovostní telefon ☎️volá paní. Její zdravotní stav se zhoršil. Potřebuje zapůjčit polohovací postel🛏. Bohužel v danou chvíli jsou všechny naše postele u pacientů.
2️⃣1️⃣.7️⃣. Je sobota poledne🕛. Jsme na Filipce. Na Festyně. Skvělá zábava, chutné placky a Blaf🎸🪕, který nikdy nezklame. A úžasná podpora ze strany všech, kteří dorazili. Díky štědrosti všech účastníků se na Festyně na Filipce podařilo vybrat přes 40 000 Kč.👨‍👩‍👦👩‍👧 Skvělá zpráva🎁🥳!!!
Hned v neděli jsme objednali 2 polohovací postele🛏. A nyní již pomáhají v rodinách. Když jsme paní postel🛏 zapůjčili byla tak nadšená, že ukáply dokonce slzy štěstí.
Někdy toho nejde udělat moc. Ale i to málo, co potěší a pomůže, má smysl. Děkujeme všem Obec Hrádek, Obec Nýdek, Obec Návsí.
Dík, že mohly ukápnout tyhle slzy malého štěstí.❤️❤️❤️
   
 

 

U nás se stále něco děje

Nenechte si ujít

SPOKO Pobeskydí

  Pan Jirka se dlouhodobě potýkal s vážným onemocněním a jeho stav se zhoršoval. Jeho manželka se cítila občas již bezradná a nevěděla, jak mu

Více informací

Den zdravotních sester

  Den sester se slaví 12. května na památku Florence Nightingale, britské sestry, která se výrazně podílela na zlepšení podmínek pro nemocné během Krymské války v

Více informací