Dobročinnou aukci spouštíme 26. 10. 2022

Zdravím všechny nadšence Dobročinná aukce pro MEDICA pro Medica 3nec. Jmenuji se Zdeňka a přebírám letošní kormidlo koordinátora aukce po Zuzce 😊. Opět v rámci FB skupiny budu k dispozici pro případné dotazy a další informace budu průběžně psát v příštím týdnu.

Začínáme již za 6 dní a věřím, že spousta z vás se už pilně připravuje. Já oprášila dovednosti ve výrobě náušnic a věřím, že někoho moc potěší. Nedělala jsem je sice za úplňku měsíce, aby měly čarovnou moc, ale byly dělány z lásky a úcty ke všemu, co je mezi nebem a zemí. Pěvně věřím, že letos to bude opět aukce krásných výrobků, dárečků a třeba i splněných přání. Nechme se překvapit.

Pravidla aukce se příliš nezměnila, jen možná v tom, že účastníci aukce budou úplně samostatní. Novým členům skupiny připomenu informace, kde jsou základní pravidla a pokyny v dalších příspěvcích.

Kdy začínáme? Přesně 26.10.2022 můžete vkládat. Aukce bude ukončena 16.12.2022. Transparentní účet zůstává nezměněn: 2801535047/2010. Také je možné přispět na transparentní účet bez nabídky do aukce, třeba jen proto, že to tak cítíte a chcete.

Získané finanční prostředky budou použity na zajištění provozu mobilní hospicové péče.

DĚKUJEME za sdílení.

Více informací: Ing. Jana Vavrošová, MBA, email: jana.vavrosova@medica3nec.cz , mobil: 739 590 289

U nás se stále něco děje

Nenechte si ujít

Děkujeme AD Group srdcem

Děkujeme Nadačnímu fondu AD Group srdcem za finanční dar na nákup oxygenerátoru, který napomáhá pro snadnější dýchání našich pacientů. AD Group srdcem Více informací: Ing.

Více informací