Odstartováno. Dobročinná aukce spuštěna

Dnešním dnem je spuštěna  Dobročinná aukce pro MEDICA (Facebooková skupina, je nutné se přidat)

Tato skupina je důkazem a zároveň místem, kde se řada nadšenců a příznivců virtuální aukce pro MEDICA Třinec rozhodli věnovat svůj čas a energii do podpory NAŠÍ práce. Jsme rádi za vaši přízeň a hrdí na to, že nás je rok od roku stále víc a víc. Děkujeme za sdílení a nové členy SRDEČNĚ vítáme!

PRO ZOPAKOVÁNÍ?

Věc, kterou chcete darovat do aukce vložíte do této skupiny určené pro tuto dobročinnou aukci pro MEDICA a stanete se součástí našeho týmu. Sami nabízíte, prodáváte a po ukončení aukce předáte výherci.

Fotografie věci, kterou nabízíte, vkládejte přímo na zeď. Vkládejte pro přehlednost jednotlivé nabídky vždy po jednom obrázku, jedné věci. Nezapomeňte fotografie popsat.

Forma prodeje – AUKCE (poslední datum pro ukončení aukce je 16.12.2022), navyšování ceny probíhá v komentářích.

Po skončení aukce musíte sami kontaktovat výherce a domluvit se s ním na úhradě a předání.

Konečná prodejní cena bude odeslána na transparentní účet 2801535047/2010.

Po připsání částky na transparentní účet napíšeme (potvrdíme) pod příspěvek, že částka již dorazila a můžete se domluvit na předání.

JAK POZVAT NOVÉHO ČLENA?

Na úvodní straně Dobročinná aukce pro MEDICA klikněte na tlačítko +POZVAT, a z přátel, kteří se Vám zobrazí, už jen vyberete, koho chcete pozvat k nám do skupinky. Děkujeme

Sami budete nabízet, prodávat a předáte výherci. Fotografie věci, kterou nabízíte, vkládejte přímo na zeď. Vkládejte pro přehlednost jednotlivé nabídky vždy po jednom obrázku, jedné věci.

Moc prosíme o dodržení určité „šablony“ každého příspěvku v následujícím pořadí.

❤️ NÁZEV VÝROBKU/SLUŽBY

❤️ STRUČNÝ POPIS VÝROBKU/SLUŽBY

❤️ VYVOLÁVACÍ CENA

❤️ KONEC AUKCE

❤️ MÍSTO PŘEDÁNÍ

❤️ FOTO VÝROBKU/SLUŽBY

Samotná AUKCE (navyšování ceny) probíhá v komentářích. Končíme 16.12.2022 !!!

Obecné instrukce k fungování celé aukce najdete v INFORMACÍCH a PRŮVODCI této skupiny včetně postupu pozvání nových členů.

Takže se hezky připravujte a dejme si slib, že se budeme bavit, kochat a smysluplně utrácet penízky.❤️❤️❤️

DĚKUJEME za sdílení.

Více informací: Ing. Jana Vavrošová, MBA, email: jana.vavrosova@medica3nec.cz , mobil: 739 590 289

U nás se stále něco děje

Nenechte si ujít

MAJDAY

MajDay https://www.majday.cz/den-majday/festival-pohybu Běhat, bruslit, jezdit, lézt, plavat, létat… V Třinci a okolí se toho dá dělat ještě mnohem více. Láká tě vyzkoušet si něco zcela

Více informací

DOBRODRUZI – BENEFIČNÍ KONCERT

Dobro-druzi: „benefiční koncert“ Mladí z „Gymplu“ se opět chopili iniciativy. Tentokrát se rozhodli pomoci organizaci Medica 3nec. Tato organizace se zabývá nejen zdravotnictvím. „Vidíme, že

Více informací

DĚKUJEME ČSOB pomáhá regionům

Dnes nám přišla tato krásná zpráva, GRATULUJEME VÁŠ PROJEKT BYL ÚSPĚŠNÝ. Srdečně vám gratulujeme k úspěchu v programu ČSOB pomáhá regionům. Od veřejnosti jste vybrali krásných: 51 700 Kč Dalších 50 000 Kč vám daruje ČSOB. Nezapomeňte

Více informací