Úžasná podpora Adventního koncertu ČT pro MEDICA, DĚKUJEME

Děkujeme za krásný Adventní koncert Česká televize pro Medica 3nec, děkujeme Richard Samko
Obrovské poděkování za Vaši podporu, jak u televizních obrazovek na ČT1, tak těm, kteří vytvořili úžasnou atmosféru před Trisia v Statutární město Třinec, a díky za projekci Kino Na Cestách
Připomeňte si ještě jednou Adventní koncert ze záznamu.
Sbírka Adventních koncertů ČT na portálu darujspravne.cz trvá do konce roku 2023, dárcovské DMS můžete zasílat do konce ledna 2024, sbírkový účet je otevřený v průběhu celého roku.
Adventní koncerty České televize pomáhají potřebným po celé České republice už 33 let. I letos sbírka podpoří projekty čtyř neziskových organizací. Výtěžek z Adventních koncertů se tradičně rovným

Jak přispět?

Na konto Adventních koncertů můžete přispět čtyřmi způsoby:

  • Pomocí dárcovské SMS – Odešlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS ADVENT 30 nebo DMS ADVENT 60 nebo DMS ADVENT 90 nebo DMS ADVENT 190 na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 nebo 60 nebo 90 nebo 190 Kč. Více na www.darcovskasms.cz. Službu DMS provozuje Fórum dárců. Technicky zajišťuje ATS Praha.
  • Na sbírkový účet: 692 692 692/0800.
  • Online na portálu www.darujspravne.cz.
  • Prostřednictvím call centra během vysílání.

Sbírka Adventních koncertů ČT na portálu darujspravne.cz trvá do konce roku 2023, dárcovské DMS můžete zasílat do konce ledna 2024, sbírkový účet je otevřený v průběhu celého roku.

Pokud chcete vystavit potvrzení o daru pro daňové účely, zvolte jednu z uvedených variant:

  • Přispěl(a) jsem zasláním DMS – Potvrzení o daru si vygenerujete na webu www.darcovskasms.cz/potvrzeni.
  • Dar jsem zaslal(a) na konto Adventních koncertů – Obraťte se prosím na Terezu Šimáčkovou, koordinátorku charitativních aktivit ČT (tereza.simackova@ceskatelevize.cz). Do e-mailu uveďte datum zaslání daru, název účtu, jméno a adresu dárce, výši daru. Pokud jste uvedli, napište do zprávy i variabilní, specifický a konstantní symbol.
  • Daroval(a) jsem přes portál www.darujspravne.cz – Potvrzení o daru si vygenerujete přímo na webu darujspravne.cz. V případě problémů se stažením potvrzení o daru se obraťte na Terezu Šimáčkovou (tereza.simackova@ceskatelevize.cz). Do e-mailu uveďte datum zaslání daru, jeho výši, jméno a adresu dárce.
 
 
 
 
 

 

 

 
.
.