Hlasujeme společně pro Libušku Koppovou

Sama sebe Libuše vtipně popisuje jako nemladou, nehubenou workoholičku a že život je krátký, někdy hořký, ale je to život, a je třeba si jej užívat. Paní Libuše má i po 55 letech těžké, poctivé práce ve zdravotnictví stále pozitivní myšlení. Po desítkách let strávených v nemocnicích se aktuálně věnuje mobilní hospicové péči a lektoruje základy první pomoci. Denně s nadšením a radostí předává své životní zkušenosti. Nic pro ni není nemožné, má neuvěřitelný talent motivovat lidi a přivést k dobrým činům a pomoci druhým další dobrovolníky. Věříme, že díky její vitalitě a odhodlání bude takto pomáhat a rozdávat radost ještě dlouho.

Ocenění za dlouhodobý přínos v ošetřovatelské péči

Zde můžete hlasovat: https://sestra-msk.cz/hlasovani_0.php?sestra=17

Vyberte Libuši Koppovou a pošlete jí až 5 hlasů denně.
Vyhrajte vstupenky na slavnostní galavečer Moravskoslezské SESTRY 2020 a telefon. Vítězka, která získá nejvyšší počet hlasů, bude vyhlášena v průběhu slavnostního galavečera, který se koná 25.9.2020.

Hlasování končí 17. září 2020 ve 23:59 hodin.

U nás se stále něco děje

Nenechte si ujít

Srdíčkové poděkování

Přejeme Vám SRDÍČKOVÝ den. Toto krásné překvapení nám vytvořily dvě šikovné dámy. Obrovské poděkování za jejich čas strávený nad šitím. Opravdu každé srdíčko je ORIGINÁL.

Více informací

Paliativní péče

Při poskytování paliativní péče je pro nás velmi důležité neustále si zvědomovat základní principy. důstojné umírání se zvládnutím bolesti a jiných symptomů maximální respekt k

Více informací

Děkujeme AD Group srdcem

Děkujeme Nadačnímu fondu AD Group srdcem za finanční dar na nákup oxygenerátoru, který napomáhá pro snadnější dýchání našich pacientů. AD Group srdcem Více informací: Ing.

Více informací